Goatman Coffee Roasters | Hakkımızda
52
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-52,wp-custom-logo,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 
Kimdir Goatman?

Hakkımızda

Goatman Roasters

Nitelikli kahve kavurma atölyesi

MÖ 850 yılında Etiyopya’daki bir keçi çobanı keçilerinin daha neşeli ve daha hareketli olmalarını yemiş olduğu yemişlerden kaynaklandığını farketmiş ve bunu diğer keşişlerle paylaşması üzerine bu yemişlerin ateşe atılmasından kısa süre sonra lezzetli aromanın kokusunu burunlarında hissetmişlerdir.

 

Bunun üzerine keşişler çok meraklanır ve bu kavrulmuş meyvelerden bir içecek demlerler, bu içeceğin büyüsüne kapılmışlardır çünkü bu içecek bütün gece ayık kalmalarına yardımcı olmuştur.

 

Peki kimdir bu Goatman;

Adını o neşeli keçilerden alan keçi adam yani Goatman Coffee Roasters Şubat 2019’da Antalya’da nitelikli kahve kavurma atölyesi olarak kuruldu.

 

Tekrar yemişleri keşfetmek yerine zaten keşfedilmiş olan kahve çekirdeklerini sizlerin damak tadına, zevkine göre kavurup sizlere sunuyor.

 

Çeşitli yörelerden hasat dönemlerinde temin ettiğimiz nitelikli kahve çekirdeklerini; kendilerine has özelliklerine göre farklı şekillerde kavuruyoruz. Alışılmışın dışında farklı lezzetler tadarak, tadını beğendiğimiz ve beğeneceğinizi umduğumuz nitelikli kahvelerin teminini sağlayarak siz kahve severlere sunuyoruz.

NİTELİKLİ KAHVE KAVURMA ATÖLYESİ
0